Pronájem lyžařského trenažeru - doprovodný program na firemní akce - závody na trenažeru

Doprovodný program na firemní akce

Lyžařský trenažer jako zábava na firemní i soukromé akce. Zpestřete svůj večírek lyžařskými závody ve slalomu. Závodit i vyhrát může každý. Překvapte své zaměstnance zajímavým programem. Rychlý konktakt a podrobné informace: +420 776268014 nebo e-mail .

zajistíme:

- lyžařský trenažer (nejnovější verze s možností připojení k PC a projektoru)
- stan se zimní tématikou 3x3m
- projekci na plátno šířky 203cm (případně na větší místní plátno na podiu), nebo na TV 55"
- obsluhu po celou dobu akce, dopravu
- vyhlášení výsledků závodů a drobné ceny pro 3 nejlepší závodníky
- vytvoříme skvělou atmosféru lyžařských závodů za pomoci zvukových efektů
- na míru obrandujeme závodní dráhu Vaším logem (loga se vyskytují po celé závodní dráze). foto
 

SKI SIMULATOR
BASIC

lyžařský trenažer ski simulator basic cena

Základní a nejrozšířenější verze lyžařského trenažeru - BASIC. Díky jednoduché obsluze jej může používat každý. Oblíbený je především v dámských fitness. Nabízí zcela nový pohyb při cvičení oproti ostatním strojům.

více info

SKI SIMULATOR
STANDARD

lyžařský trenažer ski simulator standard cena

Trenažer standard je verze basic rozšířená o elektronický pojezdový vozík a LCD dotykový displej, díky kterému se naučíte správně na trenažeru cvičit. Vyhecujte se s kámošem a pokořte padesátku během 30ti vteřin a výsledek uložte na USB.

více info

SKI SIMULATOR
PROFESSIONAL

lyžařský trenažer skisimulator professional pro závodní lyžaře i do domácnosti

Verze PROFESSIONAL přináší oproti předchozím modelům navíc rotační pohyb. Nalezením rovnovážného bodu (těžiště těla vzhledem k výšce a váze závodníka) docílíte rotačního pohybu, který Vám dodá pocit, že jedete na sjezdovce a užíváte si nádherných oblouků.

více info

SKI SIMULATOR
POWER

lyzarsky-trenazer-pro-ski-simulator-power-lyzarske-vazani

Na přání mnoha zákazníků jsme vyrobili trenažer s delším obloukem a lyžařským vázáním. Vázání je možné nastavit až do velikosti přeskáče pro nohu vel. 49. Lyžařský trenažer POWER je přesně to, co potřebují závodní lyžaři. Možno objednat i s klasickým vozíkem bez vázání jako sestava kombinace 2

více info

SKI SIMULATOR
MINI

lyžařský trenažer ski simulator mini - zkrácená verze

Na přání především dětských lyžařských klubů přicházíme s novinkou - zkráceným lyžařským trenažerem na délku 125cm, který je vhodný především pro děti. Trenažer je vhodný i pro dospělé - tempo cvičení probíhá při vyšší frekvencí.

více info

EASYSKI
CARVING SNADNO

easy-ski-pomucka-carvingova-technika-ski-simulator-lyzarsky-trenazer

Nový, revoluční pomucka pro tréning carvingu a opravu špatně naučené techniky. Rychlá a bezpečná cesta k úspěchu. Díky variabilnímu lyžařskému vázání je vhodný pro celou rodinu.

 

více info

SNOWBOARD SIMULATOR

snowboardový lyžařský trenažer ski simulator - snowboard simulator

Dlouho očekávaná novinka určená pro snowboardisty. Speciálně upravený pojezdový vozík, kde jako je základním postojem snowboardové postavení nohou.

Popis připravujeme.

Cena: 26.620,- s DPH

 

 

SKI SIMULATOR
BASIC - 3 barevná

lyžařský-trenažer-basic-barevná-verze

Novinka! nejrozšířenější varianta lyžařského trenažeru BASIC v barevném provedení. Kombinace 3 barev, zelená a oranžová verze. Díky jednoduché obsluze jej může používat každý. Oblíbený je především v dámských fitness. Nabízí zcela nový pohyb při cvičení oproti ostatním strojům.

Cena: 26.620,- s DPH

 

více info

SKI SIMULATOR
BASIC

lyžařský-trenažer-zelený-oranžový

Novinka! nejrozšířenější varianta lyžařského trenažeru BASIC v barevném provedení. Zelená nebo oranžová verze. Díky jednoduché obsluze jej může používat každý. Oblíbený je především v dámských fitness. Nabízí zcela nový pohyb při cvičení oproti ostatním strojům.

Cena: 26.620,- s DPH

 

více info

Výhradní dovozce a distributor lyžařských trenažerů PRO SKI SIMULATOR

www.ski-simulator.cz
www.lyzarsky-trenazer.cz
tel:  +420 776268014
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
DIČ: CZ8302220256 IČ: 75170221

 

0238-IL-MDE001-12-K

Subject: Infringement of Registered Community Design No.: 002056978-0001 (ski training machines, PRO SKI - SIMULATOR) and Community Trade Mark No.: 009612631 (PRO SKI) and Copyrights in copyright works owned by DAMJAN KLAMPFER S.P.

We, the undersigned, KETNER, Legal Consultancy, Representation and Protection, Ltd., are fully authorized to act on behalf of DAMJAN KLAMPFER S.P with regards to your infringement of his:

1. Registered Community Design No.: 002056978-0001 (ski training machines, PRO SKI - SIMULATOR);

2. Community Trade Mark No.: 009612631 (PRO SKI) and

3. Copyrights.

DAMJAN KLAMPFER S.P. is the owner of the PRO SKI -SIMULATOR, ski training machine respectively a ski trainer that provides the best ski carving simulation possible without actually being on the ski slope, registered 13/06/2012 as Community Design Number 002056978-0001 (hereafter CDR). Copy of the CDR Certificate of Registration is the attachment 1 of this letter. On the basis of the CDR DAMJAN KLAMPFER S.P. has the exclusive right for the outward appearance of the PRO SKI - SIMULATOR ski training machine or a part of it in the European Union as a whole. DAMJAN KLAMPFER S.P. is the owner of the PRO SKI Community Trade Mark No.:

009612631 (hereafter CTM), registered in the class 28 of the Nice Classification, among others for Gymnastic and sporting articles what PRO SKI - SIMULATOR ski training machine certainly is. Certified Copy of the Registration Certificate from the CTM-ONLINE is the attachment 2 of this letter. A CTM is valid in the European Union as a whole, including Belgium and Netherlands. On the basis of the CTM DAMJAN KLAMPFER S.P. has the exclusive right to use the CTM and also to prevent third parties to use, without his consent, the same or similar mark for identical or similar goods as those protected by the CTM.

DAMJAN KLAMPFER is the holder of domain name www.ski-simulator.com and the owner of the copyright works presented on the web site www.ski-simulator.com, including all photographs and videos.

DAMJAN KLAMPFER S.P. is the sole owner and is the marketer and the seller of the well-known PRO SKI - SIMULATOR protected by the Community Trade Mark rights, Community Design Rights and Copyrights. Please be aware that DAMJAN KLAMFER S.P. has invested a lot to the protection of his intellectual property with this regards and has the intention to protect his intellectual property rights against infringement. DAMJAN KLAMPFER S.P. has already actively pursued the violation of his intellectual property rights against unauthorized manufactures, distributors, retailers and resellers.

DAMJAN KLAMPFER S.P. has the exclusive right to prevent you to use his copyright works, to prevent you to use the outward appearance of his CDR and to prevent you to use his CTM.

 

 

MINI

19.965 Kč s DPH

 • Rám BASIC MINI
 • B-typ vozík
 • 2 x stupátka
 • držadlo - MINI

BASIC

26.840 Kč s DPH

 • Rám BASIC
 • B-typ vozík
 • 2 x stupátka
 • držadlo

STANDARD

53.240 Kč s DPH

 • Rám STANDARD - ukončen prodej
 • S-typ vozík
 • 2 x stupátka
 • držadlo
 • LCD dotykový displej

POWER

58.080 Kč s DPH

 • Rám POWER 220cm
 • P-typ vozík
 • lyžařské vázání
 • prodloužené držadlo

PROFESSIONAL

116.160 Kč s DPH

 • Rám PROFESSIONAL
 • S-typ / B-typ vozík
 • 2 x stupátka
 • držadlo
 • LCD dotykový displej

cena verze bez LCD 91.960 Kč s DPH

Lyžařský trenažer PRO SKI SIMULATOR

JoomShaper